حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲ Saturday, 9 December , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 137 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 8703 تعداد دیدگاهها : 11×
پ
پ

ازاسرارمرگ ۲

متخصصان قلب وعروق تاکید می کنند که پدیده مرگ ناگهانی درسالهای اخیر گسترش بسیاری پیداکرده است ؛ به طوریکه علیرغم پیشرفت ….

ادامه مطلب…

 

ازاسرارمرگ ۱

درداخل هرسلولی ازسلولهای بدن ما ساعت بیولوژیکی بسیاردقیقی وجود دارد که آن را خداوند سبحان دراختیارما قرارداده است تا برتمام اعمال بیولوژیکی….

ادامه مطلب…

 

روانشناسی و قرآن

دانشمندان به تازگی در سال ۲۰۱۱ سیاره­ای راکشف کرده­اند که به دور دو خورشید می­گردد و می­گویند که این سیاره ….

ادامه مطلب…

 

رازهای مستجاب شدن دعا

همانا خدا ازتو به تو نزدیکتر است و هنگامی که او را می‌خوانی او شنواست و دعای تو را اجابت می‌کند به شرط اینکه از روی پاکی نیت باشد که پاک بودن نیت یکی از مهمترین عوامل اجابت دعا می‌باشد…..

ادامه مطلب…

 

بافت کیهانی؛ نگاه علمی قرآن به جهان خلقت

آیا تا به حال به شکل جهانی که در آن زندگی میکنیم فکر کرده اید؟ بعد از اینکه کشف شد که کهکشان ما تنها کهکشان موجود در جهان خلقت نیست, دانشمندان کهکشانهای زیادی را یافتند که در امتداد خطوطی به صف کشیده شده اند که مانند رشته های یک بافت هستند…..

ادامه مطلب…

 

اشارات علمی قرآن به ده پدیده نجومی

شاید شما هم مثل من تعجب کنید اگر بدانید ده حقیقت علمی مهمی که در قرن اخیر کشف شده است, قرآن ۱۴۰۰سال پیش از آن پرده برداشته است ….

….

ادامه مطلب…

 

روز قیامت مثل آنچه طالع بینان ادعا می کنند سال ۲۰۱۲ نمی باشد

طالع بینان گرچه راست می گویند ، دروغ گفتند……

اخیراً خبرهایی از زمان وقوع قیامت منتشر شده و در حقیقت سازمان فضایی آمریکا اطلاعات سری را پیرامون این موضوع مخفی نگه می دارد …پس حقیقت امر چیست ؟ با هم میخوانیم….

ادامه مطلب…

 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.